ماشین ظرف شویی <<بوش>> مدل <> مناسب کسانی است که جای زیادی در آشپزخانه ندارند؛ ولی به مزایای وجود ماشین ظرف شویی واقف هستند. ماشین های ظرف شویی معمولا به صورت ایستاده در چند مدل مبله یا توکار یا اسلیم تولید می شوند که به فضای کافی در ردیف پایینی کابینت ها نیاز دارند. ماشین ظرف شویی رومیزی بوش بدون نیاز به تخریب کابینت ها، روی آن ها قرار می گیرد و فضای کمی اشغال می کند. با توجه به نداشتن تکان و لرزش، خطری هم ایجاد نمی کند. این ماشین ظرف شویی کارایی زیادی دارد و از فضای کافی برای قرار دادن بشقاب و لیوان و قاشق و چنگال شش نفره برخوردار است. تمام بشقاب ها، لیوان ها و قاشق و چنگال ها در تنها سبد شست وشوی این مدل جای می گیرند. مصرف آب و برق دستگاه بسیار پایین بوده و در مقایسه با شست وشوی دستی قطعا به صرفه است.

در این مدل می توان از پودر یا قرص های مخصوص ماشین ظرف شویی استفاده کرد. صدای بسیار کم دستگاه اصلا آزاردهنده نیست و ظروف به آرامی ولی با کیفیت بالا شسته می شوند. قابلیت انتخاب دمای شست وشو و برنامه ها توسط پیچ تنظیم جلوی دستگاه انجام می شود. باز شدن در مانند تمام ماشین های ظرف شویی از بالا به پایین است و وجود واشرها و عایق بندی های مناسب، مانع هر گونه نشت آب می شود. در ادامه تلاش شده تا بتوان اطلاعاتی مناسب در مورد مشخصات اصلی و مهم مدل <> این شرکت ارائه کرد.

طراحی و ساخت

این ماشین ظرفشویی در گروه ماشین های رومیزی دسته بندی می شود. ماشین ظرفشویی های رومیزی به دلیل گنجایش کم و ابعاد کوچک به نسبت ماشین های توکار و مبله برای استفاده ی افرادی که به تنهایی زندگی می کنند یا خانواده های کم جمعیت مناسب خواهند بود. این دستگاه باید روی پیشخوان کابینت قرار بگیرد و بهتر است تا قبل از خرید نسبت به تحمل وزن دستگاه بر روی کابینت خود اطمینان حاصل نمایید.

مصرف انرژی

این ماشین ظرفشویی بوش توانسته براساس استانداردهای انرژی اتحادیه اروپا رتبه +A را کسب کند. این رده بندی میزان انرژی مصرفی نسبت به عملکرد را می سنجد و براساس آن بهینه ترین کالا در زمینه مصرف انرژی در رده +++A جای می گیرد که این محصول فاصله ای دو پله ای با این رده دارد که البته باز هم میزان مناسبی است. در واقع این ماشین ظرفشویی مصرف انرژی بهینه ای دارد که در نتیجه باعث می شود تا برق مصرفی کل خانه نیز کمتر شود و بتوان میزان صرفه جویی بهتری در مصرف برق داشت.

استفاده از حداقل آب ممکن برای شستشو

برای صرفه جویی در میزان مصرف آب این دستگاه، بوش برای آن از سنسور Aqua Sensor استفاده کرده است. این سنسور با تشخیص میزان کثیفی، غذا و روغن و چربی در آب دستگاه پس از آب کشی مشخص می کند که آیا نیاز به شستشو و آب کشی مجدد وجود دارد یا خیر و در صورت نیاز تا زمان تمیز شدن کامل ظروف چرخه شستشو را ادامه می دهد. سنسور Load Sensor هم که کار تشخیص میزان ظروف داخل دستگاه را بر عهده دارد، براساس میزان و تعداد ظروف داخل دستگاه میزان آب ورودی برای آب کشی را تعیین می کند که در نتیجه مصرف بهینه و مناسب انرژی و آب را در پی دارد.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

ماشین ,آب ,دستگاه ,های ,میزان ,مصرف ,ظرف شویی ,ماشین ظرفشویی ,ماشین ظرف ,می شود ,ماشین های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mehhr frektalngsib khtv eadepardazan roya100 serrymatog shprk newferdosi sara-blogs blessedlove