ماشین های ظرف شویی برای زندگی امروزی بسیار کاربردی هستند ولی اکثر افراد با شنیدن نام ماشین ظرف شویی دستگاهی بزرگ در قد و قواره ماشین های لباس شویی در ذهنشان تصور می شود و با اولین محدودیت که همان فضای نصب آن است، با خرید و استفاده از آن مخالفت می کنند. با در نظر گرفتن نیاز افراد، فضای محدود آپارتمان ها و. تولید کنندگان لوازم خانگی برقی، ماشین های ظرف شویی رو میزی را طراحی و ارائه کرده اند که بسیار کاربردی است. این دستگاه ها برای نصب نیاز به فضای کمی دارند و در آشپزخانه های قدیمی نیز قابل استفاده هستند؛ کافی است به شیر آب وصل شوند و خروجی فاضلاب آنها در نظر گرفته شود، پس از این باید کابل برق را به پریز وصل کرد و از دستگاه استفاده کرد.

ماشین ظرف شویی <<بوش>> مدل <> با رده انرژی +A از محصولات باکیفیت و پرکاربرد عرضه شده توسط این شرکت است. این ماشین ظرف شویی در رده ماشین های رومیزی دسته بندی می شود و برای خانواده های کم جمعیتی که در آشپزخانه یشان جایی برای ماشین ظرف شویی های بزرگ در نظر گرفته نشده بسیار کاربرد دارد. با قرار دادن این ماشین ظرف شویی روی کانتر یا میز و اتصال آن به شیر آب و برقراری سیستم آب خروجی و البته تأمین برق آن، می توان از قابلیت هایش بهره برد. این ماشین ظرف شویی برای خانواده های کم جمعیت یا میهمانی های کوچک بسیار کاربرد دارد و ظروف استفاده شده توسط ۶ نفر را می تواند در خود جای داده و با عملکردی بی صدا بشوید. برای گذاشتن و برداشتن ظروف در ماشین نیازی به خم شدن نیست چراکه دستگاه روی کانتر، کابینت یا میز قرار گرفته است.

ماشین ظرف شویی بوش مدل SKS51E28EU دارای ۶ برنامه شستشو است تا ظروف مختلف را بهتر شستشو کند. این دستگاه دارای یک سبد است که فضای کافی برای قرارگیری ظروف و لیوان ها را فراهم می سازد. محل ریختن پودر و مواد شوینده روی در تعبیه شده است که با باز کردن در ماشین ظرف شویی در دسترس قرار می گیرد. در سمت بیرونی دستگاه نشانگرها و دکمه های کنترلی دستگاه در نظر گرفته شده اند. سیستم الکترونیکی تأخیر در شروع برنامه: ۲۴-۱ سـاعت هم به کمک کاربر می آید تا برای شروع شستشو برنامه ریزی داشته باشد. بوش از تولید کنندگان و عرضه کنندگان مطرح لوازم خانگی برقی است که ارائه محصولات باکیفیت همواره سرلوحه کار این شرکت بوده است و مشتریان فراوان خود در سراسر جهان را راضی نگه داشته است. اکثر مدل های بوش دارای عملکرد خشک کن به صورت محدود هستند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود ولی در این مدل می توان Extra Dry را هم فعال کرد و بشقاب و لیوان ها را پس از شست وشو کاملاً خشک تحویل گرفت.

فناوری Active water استفاده شده در این ظرفشویی علاوه بر مصرف کمتر آب و انرژی حین شستشو موجب گردش آب هدفمند، گرمایش سریع آب و بهبود عملکرد پمپ می شود. درون این ظرفشویی یک سبد از جنس استیل ضدزنگ برای قرارگیری بشقاب، لیوان و قاشق و چنگال تعبیه شده است. ظرفشویی SKS51E28EU روی پنل خود دارای یک ولوم چرخشی برای انتخاب برنامه شستشو و یک کلید برای روشن وخاموش نمودن دستگاه می باشد. برنامه شستشو دستگاه شامل شستشوی قوی، معمولی، اقتصادی، ملایم و شستشوی سریع می باشد. از شستشوی قوی برای ظروف چرب، شستشوی ملایم برای ظروف حساس و شیشه ای و از شستشوی سریع برای ظروف نسبتا کثیف استفاده می شود. در صورت باقی ماندن آب پس از شستشو بر روی ظروف می توان از خشک کن مجدد اضافه نمود. ظرفشویی بوش مجهز به سیستم تشخیص وزن بوده و در صورت کم بودن ظروف مقدار آب کمتری استفاده می نماید. سیستم Aqua stop نیز از نشت آب جلوگیری می نماید.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

ماشین ,شویی ,های ,ظرف ,ظروف ,آب ,ظرف شویی ,ماشین ظرف ,در نظر ,ماشین های ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
luxshop1 ahlehonar tabletphone electreeicweld rezabazgardani fskarate nastaranmarzban talghearya neginctabiat 93478