فناوری Active water

توسط این تکنولوژی آب به صورت هدفمند در همه قسمت های دیگ گردش می یابد و موجب صرفه جویی در مصرف آب می گردد. همچنین سبب گرمایش سریع آب و بهبود عملکرد پمپ می شود.

حسگر آبAqua Sensor

این سیستم میزان کثیفی آب در مرحله اول آبکشی را می سنجد و مشخص می کند آب قابل استفاده در دوره اصلی شستشو می باشد یا خیر. اگر آب دارای مقداری کمی املاح و کثیفی باشد دوباره استفاده می گردد. توسط این سنسور در هر بار شستشو 20% در مصرف آب صرفه جویی می گردد.

شروع با تاخیر

با قابلیت شروع با تاخیر می توانید برنامه شستشو مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی انتخابی از 1 تا 24 ساعت، شستشو را آغاز نمایید. این ویژگی به شما امکان روشن نمودن لباسشویی را حتی در زمان هایی که منزل نیستید، می دهد.

طراحی خاص پنل

طراحی خاص پنل، در بالای درب بوده و تنها با باز نمودن درب می توانید به تنظیمات ماشین ظرفشویی دسترسی داشته باشید این ویژگی موجب جلوگیری از دسترسی کودکان به پنل شده همچنین جلوه منحصر به فردی به ظرفشویی می بخشد.

روشنایی داخلی

سیستم روشنایی داخلی این ظرفشویی با نگاه زیبا شناسی طراحی شده و با باز نمودن درب ظرفشویی، 2 چراغ ال ای دی تعبیه شده دور قاب ظرفشویی، نور آبی و زیبایی را از خود ساطع می نمایند.

قفل کودک

قفل کودک تعبیه شده روی درب مانع از باز شدن ناخواسته درب حین شستشو می شود همچنین مانع از آسیب های ناشی از بخار داغ شده و از تغییر تنظیمات شستشو حین کار دستگاه جلوگیری می نماید.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

آب ,شستشو ,درب ,ظرفشویی ,طراحی ,باز ,می گردد ,در مصرف ,مصرف آب ,نمودن درب ,می توانید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ostadd adelhamlebar musichelena pooster1 miladiron15 akhavanjam imam11 icszigtiolack somusic4 raimarighsched