سبد Vario Flex

طراحی جدید سبد Vario Flex انعطاف پذیری بی نظیری را برای تعبیه ظروف بیشتر در اختیار شما قرار می دهد. با کمک نقاط قرمز یا آبی و اهرم های Rackmatic می توانید به راحتی سبد را متناسب با میزان ظروف تنظیم نمایید. به این ترتیب در هر بار استفاده از دستگاه، ظروف بیشتری تمیز و درخشنده می شوند.

تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای

آب به تنهایی موجب خوردگی ظروف می گردد. ماشین ظرفشویی های بوش به صورت مداوم سختی آب را اندازه گیری می نماید و سبب شستشوی ویژه ظروف شیشه ای و چینی می شود.

ایمنی بالا برای شستشوی لیوان

با قفسه نگهداری لیوان، به راحتی می توان لیوان های پایه بلند، بطری و حتی گلدان های کریستال نسبتا کوچک را بدون نگرانی از شکسته شدن، درون ظرفشویی مورد شستشو قرار داد.

Intensive Zone

در Intensive Zone دو شستشوی جداگانه در یک چرخه شستشو انجام می شود و ظروف در سبد بالایی به صورت ملایم تری شسته می شوند در حالی که در طبقه پایین ظروف بزرگ و قابلمه های کثیف با فشار آب و حرارت بالاتری شستشو می شوند.

برنامه Shine amp; Dry

در این برنامه زمان خشک کنندگی افزایش می یابد و از ایجاد لکه بر روی ظروف جلوگیری می کند و سبب براق شدن ظروف می گردد.

Hygiene Plus

این ویژگی جدید در بسیاری از برنامه ها قابل فعال سازی بوده و بالاترین سطح تمیزی را به همراه میکروب زدایی به ارمغان می آورد. این عملکرد با شستشوی ظروف در دمای بالای 70 درجه به مدت 10 دقیقه انجام می گیرد و مناسب برای کسانی بوده که در خانه بچه کودک یا افراد مبتلا به حساسیت دارند.

سنسور تشخیص وزن

توسط این سنسور میزان ظروف داخل ظرفشویی ارزیابی شده و متناسب با وزن ظروف آب مصرف می شود که سبب جلوگیری از اسراف آب و انرژی می شود.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

ظروف ,های ,آب ,شستشوی ,سبد ,ظرفشویی ,می شود ,می شوند ,آب و ,ظروف می ,می گردد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
lisentor rangiinak kashi-karan cafetalfigh novinpcm krugesevpar hschoolkordi windowsapp dvdkonkorvenus cospackagejar