ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M با رده انرژی +++A که جزء جدیدترین سری ظرفشویی های بوش می باشد. موتور پرقدرت دستگاه از نوع BLDC بوده که علاوه بر صدای بسیار کم حین کار، طول عمر طولانی نیز دارد. درون ظرفشویی بوش 3 سبد برای قرارگیری ظروف تعبیه شده که سبد بالایی برای قرارگیری قاشق و چنگال و سبد های پایینی برای ظروف و قابلمه می باشد. ویژگی منحصر به فرد این ظرفشویی وجود ماده ای معدنی به نام زئولیت بوده که رطوبت روی ظروف را به حرارت تبدیل می نماید و علاوه بر خشک نمودن کامل، زمان شستشو را نیز کاهش می دهد. پنل این دستگاه به صورت لمسی بوده و در قسمت داخلی درب تعبیه شده است. برنامه های شستشوی 88TW02M شامل شستشوی super، شستشوی سریع، شستشوی شبانه، شستشوی اقتصادی، شستشوی اتوماتیک 65 تا 75 درجه، شستشوی اتوماتیک 45 تا 65 درجه، شستشوی اتوماتیک 35 تا 45 درجه و پیش شستشو می باشد.

ویژگی shine and dry با افزایش زمان خشک کنندگی از ایجاد لکه بر روی ظروف جلوگیری می کند و موجب براق نمودن ظروف می شود. ویژگی Hygiene plus نیز موجب شستشوی بهداشتی شده و باکتری های ظروف را از بین می برد. توسط سیستم ضد نشت، در صورت نشت آب از ظرفشویی، آب به صورت اتوماتیک قطع می شود. قفل کودک تعبیه شده روی این ظروفشویی از باز شدن درب حین کار جلوگیری می نماید.

موتور BLDC

یکی از بهترین تکنولوژی های دنیا، استفاده از موتور اینورتر BLDC در ماشین ظرفشویی های بوش می باشد که صدا و لرزش را به حداقل می رساند و کمترین مصرف انرژی را دارد.

VarioDrawer Pro

سبد بالایی در این ظرفشویی از طراحی بی نظیری برخوردار می باشد که با کمی جابجایی قطعات می توانید فضای بیشتری را برای تعبیه فنجان، کاسه و قاشق و چنگال تعبیه نمایید.

خشک شدن کامل ظروف با Zeolith

زئولیت نوعی سنگ معدنی بوده که قابلیت جذب رطوبت و آب بالایی دارد و پس از جذب آب، گرمای زیادی آزاد می کند که موجب خشک نمودن محیط اطراف می شود. بوش اولین تولید کننده ظرفشویی با ساختار زئولیت می باشد که موجب خشک نمودن کامل ظروف می گردد. طول عمر این سنگ معدنی بالاست و نیاز به تعویض ندارد.

3 برابر شستشوی سریع تر

از قابلیت VarioSpeed Plus برای شستشو و خشک نمودن عالی ظروف در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده می شود. تنها با فشردن یک کلید تا 66%، زمان شستشوی ظروف کاهش می یابد. این قابلیت بیشتر مناسب برای شستشوی ظروف در مهمانی ها می باشد و در مدت زمان کوتاهی، ظروف کثیف را به بهترین نحو شستشو می دهد.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

شستشوی ,ظروف ,ظرفشویی ,های ,بوش ,خشک ,می باشد ,خشک نمودن ,می شود ,بوده که ,را به ,درجه، شستشوی اتوماتیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
charpa hyfulmepa ferchangrohook hameekala montazeranghaem abrarsazehhh atahnovme bitarayanehgo trojashop