برنامه ی شستشوی ظروف شیشه ای با آب 40 درجه سانتی گراد

با استفاده از این برنامه می توان ظروف شیشه ای و کریستال را به خوبی تمیز کرده و در عین حال پس از شستشو نیز آن ها را به صورتی خشک و براق از دستگاه بیرون آورد. این برنامه شستشو با این که در دمایی پایین کار می کند، ولی به دلیل دمای آخرین آب کشی و همچنین بیشتر کردن زمان خشک کردن ظروف، آن ها را شفاف و تمیز تحویل می دهد.

بی صدا و آرام

این محصول در رده ماشین های ظرفشویی Silence Plus بوش قرار می گیرد. در واقع موتور با عملکرد الکترونیکی این دستگاه به همراه المان های کاهش صدای متعددی که در آن کار شده، باعث می شود تا این محصول صدایی در حد تنها 48 دسی بل تولید کند. همین موضوع موجب می شود تا صدای این محصول در زمان صرف غذا یا کار در آشپزخانه مزاحمت چندانی ایجاد نکند.

انتخاب زمان شستشو از قبل

با استفاده از گزینه مشخص کردن زمان شروع شستشوی این دستگاه می توان زمان شروع به کار آن را بر حسب نیاز تعیین کرد. در واقع این موضوع باعث می شود تا بتوان در هر زمان از روز و شب زمان شروع کار دستگاه را مشخص کرد.

نتیجه گیری

ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR، دستگاهی با ظرفیت کم و مناسب برای شستشوی ظروف 6 نفر می باشد. ظرفشویی رومیزی بوش مناسب برای خانه های کم جا بوده و روی کابینت قرار گرفته می شود. موتور این ظرفشویی از نوع BLDC می باشد که علاوه بر صدای بسیار کم حین کار، طول عمر طولانی نیز دارد . درون این ظرفشویی یک سبد از جنس استیل ضدزنگ برای قرارگیری بشقاب، لیوان و قاشق و چنگال تعبیه شده است. پنل این دستگاه از یک صفحه نمایشگر، ولوم چرخشی برای تنظیم برنامه شستشو و کلید های تنظیم عملکرد تشکیل شده است. برنامه های شستشوی این ظرفشویی شامل شستشوی سریع، شستشوی قوی، شستشوی خودکار، شستشوی اقتصادی، شستشوی ظریف و پیش شستشو می باشد. از پیش شستشو برای ظروف چرب استفاده می شود و قبل از فرآیند شستشو در فواصل زمانی مشخصی آب داغ بر روی ظروف ریخته می شود. ظرفشویی SKS62E28IR قابلیت شروع با تاخیر داشته که می توانید از 1 تا 24 ساعت برنامه شستشو را به تعویق بیندازید. توسط این ویژگی می توانید در زمان دلخواه حتی هنگامی که در منزل نیستید ماشین ظرفشویی را روشن نمایید. سیستم تشخیص تعداد ظروف نیز متناسب با ظروف داخل دستگاه، آب استفاده می نماید و از اسراف جلوگیری می کند. این ظرفشویی دارای سیستم Aqua stop بوده که از نشت آب جلوگیری می نماید.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

ظرفشویی ,شستشوی ,زمان ,شستشو ,ظروف ,برنامه ,می شود ,این ظرفشویی ,رومیزی بوش ,این محصول ,را به ,ماشین ظرفشویی رومیزی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
700d matlabkahn whitepolyes pobric danrioconcy ma2tabaham ipnjautomaticdoors vermegeadi sahar121 mojedaryain