موتور EcoSilence Drive

این موتور به جای برس های کربنی معمول دارای یک آهن ربای دائمی بوده و هیچ اصطکاک مکانیکی ندارد که همین موضوع باعث می شود تا بدون اتلاف انرژی کار کند. این طراحی همچنین موجب می شود تا این دستگاه نیاز به تعمیر و نگه داری بسیار کمتری پیدا کند و برای مدتی طولانی بدون هیچ مشکلی کار کند. استفاده از این موتور کاهش صدای دستگاه در زمان کار کردن را نیز در پی دارد که کمک می کند تا بتوان در زمان شستن ظروف از داشتن یک ماشین ظرفشویی کم صدا در خانه لذت برد.

تکنولوژی Active Water

بوش با استفاده از تکنولوژی Active Water در این دستگاه سعی کرده تا عملکردی حداکثری برای آن تهیه کند که در عین حال به حفظ محیط zwj; زیست هم کمک کند. این تکنولوژی که شامل توزیع آب هدفمند، تکنولوژی فیلتر بهبود یافته، گرم شدن و قدرت بیشتری برای چرخش آب بوده، کمک می کند تا ماشین ظرفشویی با مصرف مناسب انرژی، نتیجه خوبی به همراه داشته باشد.

شستشوی سریع با Vario Speed

Vario Speed یکی از گزینه های این دستگاه بوده که می توان آن را در بسیاری از برنامه های شستشو فعال کرد. این گزینه باعث می شود تا دستگاه مقادیر زیادی از ظروف را در مدت کوتاهی به خوبی تمیز کند. در واقع این گزینه که با یک دکمه قابل دسترسی بوده، زمان آب کشی را کاهش می دهد و همچنان ظروفی تمیز را به شما تحویل می دهد تا در مواقع مانند مهمانی ها بتوانید به سرعت ظروف خود را تمیز کنید.

سیستم ضد نشت آب Aqua Stop

بوش برای اینکه استفاده از این محصول خود را مطمئن تر سازد، برای آن از سیستم ضد نشت آب Aqua Stop بهره برده است. این سیستم که شامل یک شلنگ آب دو جداره، یک شیر ایمنی و یک خروجی آب سوییچ دار بوده کمک می کند تا احتمال نشت آب به صفر درصد رسیده و بتوان با خیالی راحت تر از این محصول در آشپزخانه بهره برد.

خشک کن Extra Dry

اکثر مدل های بوش دارای عملکرد خشک کن به صورت محدود هستند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود ولی در این مدل می توان گزینه یExtra Dry هم فعال کرد و بشقاب و لیوان ها را پس از شست وشو کاملاً خشک تحویل گرفت.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

کند ,آب ,یک ,دستگاه ,گزینه ,بوش ,کمک می ,می کند ,کند تا ,ماشین ظرفشویی ,می شود ,تکنولوژی active water

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
komilb steelwheel reocobasti chakavaksd mahsanikan10102 jnazari fanoosrc emilgrafik mahanserver storekala