شاید در گذشته تصور اینکه بعد از رفتن میهمان ها آسوده بنشینیم و به استراحت بپردازیم خیلی سخت و بعید به نظر می رسید. این که آخر شب باید انبوهی از ظرف های کثیف را بشوییم و خشک کنیم عذاب آور بود. اما این روزها ماشین های ظرفشویی ما را از دست این ظروف راحت کرده اند. تنها کافی است ظروف کثیف را درون محفظه ماشین ظرفشویی بچینید، ماده شوینده را به ماشین اضافه کنید، برنامه شستشوی دلخواه را انتخاب کرده و تا اتمام شستشوی ظروف به استراحت بپردازید. ماشین ظرفشویی کرال DS-15069 از طراحی مطلوب و مدرنی برخوردار است. پنل کنترل این محصول تا زمان باز شدن درب دستگاه قابل رویت نیست و همین امر ظاهری یکدست را به این ماشین ظرفشویی داده است و ظاهر خوش ساخت این محصول، آن برای آشپزخانه های مدرن مناسب کرده است. بازکردن درب این ماشین ظرفشویی به کمک دستگیره آن و به راحتی انجام می شود. نمایشگر کاملاً خوانایی هم در کنار پنل کنترل این ماشین ظرفشویی قرار گرفته است که به کاربر کمک می کند به راحتی برنامه مورد نظرش را انتخاب کند.

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS-15069 دارای دو سبد یا طبقه است و با قسمت بندی دقیقی که انجام شده ظرفیت بالایی برای نگهداری ظروف دارد. در سبد پایین ظروف بزرگ مانند بشقاب ها و در طبقه بالا لیوان و فنجان ها و نیز قاشق و چنگال ها قرار می گیرند. تعداد 7 برنامه شست وشو باعث می شود تا راندمان کاری دستگاه بالا رود و بسته به نوع ظرف و میزان کثیفی بهترین برنامه توسط کابر انتخاب شود. از برنامه های این محصول می توان به حالت خودکار (Auto) اشاره کرد. این برنامه ظروف را به صورت معمولی شست وشو می دهد. برنامه ECO هم در پنل انتخاب امکان شست وشوی ظروف با حداقل انرژی را امکان پذیر می کند. نکته جالب توجه در ماشین ظرفشویی DS-15069 امکان شست وشوی ظروف بزرگی مانند قابلمه است. این امکان ارزش خرید زیادی به این محصول داده است. این ماشین ظرفشویی دارای 3 بازوست که با توان بالا آب را به تمامی سطوح می پاشند تا نتیجه راضی کننده ای از شسست وشو را به کاربر تحویل دهند.

از دیگر ویژگی های این ماشین ظرفشویی می توان به امکان شست وشوی میوه و سبزی اشاره کرد. از آنجا که میوه و سبزیجات باید به خوبی شست وشو شوند و شست وشوی کامل این مواد غذایی نیازمند زمان و دقت بالاست، این ویژگی بسیار کاربردی است. دغدغه بسیاری از دارندگان ماشین های ظرفشویی این است که باید منتظر شوند تا ظرفیت ماشین تکمیل شود و بعد اقدام به روشن کردن آن کنند. این مشکل را شرکت کرال توانسته به خوبی حل کند. به شکلی که برنامه ای برای شستشوی تنها یکی از قفسه ها (نصف ظرفیت) توسط ماشین فراهم شده است. از دیگر امکانات این محصول می توان به قابلیت ضدعفونی کردن ظروف اشاره کرد. اگر در خانه فرزند کوچک دارید می توانید با اطمینان خاطر از DS-15069 استفاده کنید؛ چراکه این محصول دارای قفل کودک است. شرکت کرال تمام تلاش خود را کرده است تا دستگاهی کم مصرف را به بازار عرضه کند. مصرف انرژی در این ماشین ظرفشویی میزان مطلوبی است که با داشتن رتبه انرژی A مصرف انرژی کمی دارد. صدای دستگاه هم کم است و اصلا آزاردهنده نیست. کرال تولید کننده و عرضه کننده لوازم برتر خانگی برقی است که در سراسر جهان به خوبی شناخته شده است و مشتریان خود را با ارائه محصولات کارآمد و با کیفیت راضی نگه داشته است.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

ماشین ,ظرفشویی ,ظروف ,برنامه ,شست ,های ,ماشین ظرفشویی ,را به ,این ماشین ,این محصول ,ds 15069

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
zhalee0060 khanehelalmilak hearted bitacomputere goodsch ronia98 shabdarflowers samanha uofa saeedddd