پردازنده آلفا 7 (alpha;7 Gen 2)

ال جی در تلویزیون های خود از پردازنده تصویر برای کیفیت بالاتر بهره برده است. استفاده از پردازنده آلفا 7 در تلویزیون OLED 55B9 موجب می شود تا تصاویری نزدیک به واقعیت و با رنگ هایی بسیار غنی تولید کرده و هم چنین ظرافت و عمق بیش تری ایجاد می کند تا تصویر واقعی تر شود. علاوه بر این پردازنده آلفا 7 سرعت رفرش تصاویر را نیز بالا می برد تا به وضوح بیشتری برسند.

HDR

دو شاخصه اصلی و مهم در نحوه نمایش محتویات تصویری بر روی تلویزیون، نسبت کنتراست یا همان چگونگی نمایش روشنی و تاریکی بر روی صفحه نمایش تلویزیون و البته دقت رنگ یا همان نزدیک بودن رنگ های نمایش داده شده به نسخه موجود از آن ها در طبیعت می باشد. قابلیت HDR نیز با ایجاد کنتراست بالا در نمایش نقاط روشن و تاریک فیلم ها و همچنین بالا بردن سطح روشنایی و ایجاد رنگ تا چندین برابر، به خلق تصاویری زیبا در تلویزیون می پردازد.

ULTRA Luminance

شرکت ال جی قابلیت ULTRA Luminance یا همان درخشندگی تصویر را در تلویزیون OLED 55B9 به کار گرفته است. این قابلیت به طور مداوم روشن ترین و تاریک ترین قسمت های محتوای پخش شده را آنالیز می کند تا روشنایی و وضوح را بهبود دهد.

قابلیت 4k UPSCALER

تماشای محتویاتی با کیفیت پایین برای هیچ کس خوشایند نیست و افراد همواره به دنبال فیلم ها و فایل هایی با کیفیت بالا هستند. شرکت ال جی از این رو با قرار دادن قابلیت ارتقای تصویر در تلویزیون های خود این امکان را ایجاد می کند تا تصاویر با کیفیت پایین به سطح بالاتری از وضوح ارتقا یابند.

Wide Color Gamut

در تلویزیون ال جی 55B9، فناوری Wide Color Gamut که در اصطلاح به آن طیف رنگی گسترده نیز گفته می شود، محدوده وسیع تری از طیف رنگی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند تصاویر را بسیار طبیعی تر و زنده تر نمایش دهد.

امکانات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

مشخصات ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS51E28EU

بررسی ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E22EU

تلویزیون ,نمایش ,جی ,قابلیت ,ال ,کیفیت ,در تلویزیون ,ال جی ,oled 55b9 ,کند تا ,آلفا 7 ,wide color gamut

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
silver0003 xn--lgbcjujbibf7rd46dr5a namdargenerator psychologytoday miri5 musicroziran water-storage-tank ashpazbartar weblogharfeakhar